Yasal Uyarı

Site içeriği “Estetik Plastik Cerrahi, Girişimsel Olmayan Estetik İşlemler, Minimal Girişimsel Estetik İşlemler, Doğum Lekeleri (Hemanjiyom), lazerler vb konularında bilgilendirme amaçlıdır. Reklam ve ticari amaç taşımamaktadır. Hastalara ve işlemlere yönelik öncesi ve sonrası fotoğrafları yasal olarak yasak olduğundan gösterilmemektedir.

Site içeriği ziyaretçilerine yukarıda belirtilen konularında genel bilgi vermek üzere tıp literatüründen, kitaplardan, çeşitli dokümanlardan ve danışman doktorların (Doç.Dr. Bülent Erdoğan) (Prof.Dr. Metin Görgü) görüşlerinden derlenerek hazırlanmıştır. Bilindiği üzere Tıp hızla gelişen ve değişen bir bilimdir, bilgiler, araçlar ve uygulamalar hızla değişmektedir. Sitedeki bilgilerin güncellenmesi aynı hızla olamayacağından, buradaki bilgiler her zaman güncel ve yeterli olmayabilir. Ekollere bağlı olarak farklı tanı, tedavi ve uygulama protokolleri bulunmaktadır. Bu nedenlerle her durumda kişinin tedavi veya uygulama için uzman doktora danışarak karar vermesi en doğru ve güvenli yaklaşım olacaktır.

Site içeriğindeki bilgiler uzman doktor (alanına göre Estetik Plastik Cerrah, Dermatolog) muayenesinin ve tedavisinin yerini asla tutmaz. Site içeriğinin doktora danışmadan, bilgilerin güncelliği kontrol ettirilmeden kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanana aittir. Aynı şekilde doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle sitemiz sorumlu tutulamaz.

Siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları ve genel yasal uyarıları kabul etmiş sayılırlar.